Potřebujete vyměnit staré dveře?

Potřebujete vyměnit staré dveře, protože už neplní svůj účel? Máme pro Vás řešení! jsou moderní a účelné a budou tou nejlepší volbou pro Vás.
Jak vybrat správné dveře? V naší prodejně jsou Vám plně k dispozici naši profesionální specialisté. Zavolejte nebo nás navštivte a můžete ihned vybírat vaše nové interiérové dveře. V nabídce je různé provedení dveří – plné, prosklené nebo celoskleněné včetně speciálního kování. Povrchovou úpravu a barevnost dveří můžete zvolit dle celkového vzhledu vašeho interiéru – a to laminát, dýhu nebo folii. Dveře dodáváme v základních normovaných rozměrech. Máte problém s místem v bytě? Řešením mohou být posuvné interiérové dveře.

Kování a podlahy

Důležité je správné kování dveří. Vybírat můžete ze štítkového nebo rozetového kování z materiálu mosaz, nerez. Pokud je nutné vyměnit nebo jinak opravit staré zárubně,jsme schopni dodat obložky ve stejném provedení jako interiérové dveře. Dalším rozsáhlým sortimentem jsou plovoucí podlahy. Na výběr různé dekory laminátových nebo dřevěných plovoucích podlah.Přijďte k nám a budete spokojeni!